10.03.2022

MMR Group TransComfort sponsorem konferencji Systemy Kolejowe/ Forum Intermodalne

Konferencja Systemy Kolejowe/ Forum Intermodalne to polsko-czesko-słowacka inicjatywa sektora logistyki i transportu. Wydarzenie jest na stałe wpisane do kalendarza spotkań branży TSL i specjalistów z zakresu kolei.

 

MMR Group TransComfort zaprezentował podczas konferencji system pomiaru obciążeń pionowych typu SMCV zaprojektowany i opracowany zgodnie z normą EN 15654 (Kolejnictwo – Pomiar sił pionowych działających na koła i zestawy kołowe). Rolą systemu jest dynamiczny pomiar obciążeń dla każdej osi i koła taboru, w tym pomiar nadmiernych obciążeń, które wynikają z przesunięcia ładunku lub nieprawidłowego załadunku. W styczniu 2022 roku MMR Group TransComfort otrzymał od Urzędu Transportu Kolejowego bezterminowe świadectwo dopuszczenia do eksploatacji dla systemu pomiaru obciążeń pionowych typu SMCV (nr PL 59 2022 0001). System znajduje się w grupie „urządzeń do wykrywania stanów awaryjnych pojazdów kolejowych podczas biegu pociągu oraz nieprawidłowości załadunku wagonów” (zgodnie z Rozporządzeniem MIR z dnia 13 maja 2014 r.).

 

MMR Group TransComfort dziękuje za kolejne owocne spotkanie i możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami branży TSL.

Systemy zawieszenia pneumatycznego i elementy metalowo-gumowe od Continental

Systemy zawieszenia pneumatycznego i elementy metalowo-gumowe od Continental

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją wieloletniego partnera MMR Group TransComfort.
MMR Group TransComfort głównym sponsorem Komisji Torowej

MMR Group TransComfort głównym sponsorem Komisji Torowej

W dniach 2-3 czerwca 2022 roku w Warszawie odbyła się Komisja Torowa – posiedzenie konferencyjne branży tramwajowej, którego organizatorami była Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej oraz Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Głównym sponsorem wydarzenia był MMR Group TransComfort.
MMR Group TransComfort sponsorem XI Mistrzostw Polski w piłce nożnej branży kolejowej

MMR Group TransComfort sponsorem XI Mistrzostw Polski w piłce nożnej branży kolejowej

27 maja 2022 roku w Bydgoszczy odbyły się XI Mistrzostwa Polski w piłce nożnej branży kolejowej o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. MMR Group TransComfort był jednym ze sponsorów wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi