31.03.2022

MMR Group TransComfort sponsorem konferencji Telekomunikacja i Informatyka na Kolei

16 marca 2022 roku rozpoczęła się w Wiśle konferencja „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei”. Organizatorem wydarzenia była Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, natomiast jednym ze sponsorów – MMR Group TransComfort.  

 

XIX edycja konferencji „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” była okazją do spotkania liderów z branży kolejowej w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz interoperacyjności IT. Podczas eventu przeanalizowano najważniejsze kierunki zmian oraz innowacji, a także pokazano już wdrożone systemy i rozwiązania technologiczne w tym zakresie.

 

MMR Group TransComfort, jako jeden ze sponsorów konferencji, przedstawił swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie diagnostyki prewencyjnej infrastruktury torowej oraz wsparcia IT sektora utrzymania ruchu. Prelegentem wystąpienia pt. „Telekomunikacja w systemach diagnostyki i sterowania – rozwiązania i praktyki z rynku włoskiego” był Product Manager Adam Mianowski, który przybliżył uczestnikom m.in. system pomiaru obciążeń pionowych SMCV, system bezpiecznej transmisji danych TDS, system analizy i wizualizacji danych diagnostycznych SDC oraz rozwiązania diagnostyczne w sieci LoRa i GSM-R.

 

MMR Group TransComfort dziękuje za kolejne owocne spotkanie ekspertów branży kolejowej.

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

 

zobacz pdf

Systemy zawieszenia pneumatycznego i elementy metalowo-gumowe od Continental

Systemy zawieszenia pneumatycznego i elementy metalowo-gumowe od Continental

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją wieloletniego partnera MMR Group TransComfort.
MMR Group TransComfort głównym sponsorem Komisji Torowej

MMR Group TransComfort głównym sponsorem Komisji Torowej

W dniach 2-3 czerwca 2022 roku w Warszawie odbyła się Komisja Torowa – posiedzenie konferencyjne branży tramwajowej, którego organizatorami była Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej oraz Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Głównym sponsorem wydarzenia był MMR Group TransComfort.
MMR Group TransComfort sponsorem XI Mistrzostw Polski w piłce nożnej branży kolejowej

MMR Group TransComfort sponsorem XI Mistrzostw Polski w piłce nożnej branży kolejowej

27 maja 2022 roku w Bydgoszczy odbyły się XI Mistrzostwa Polski w piłce nożnej branży kolejowej o Puchar Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. MMR Group TransComfort był jednym ze sponsorów wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi