29.11.2022

Piasek do piasecznic tramwajowych i kolejowych w ofercie MMR Group TransComfort

Sezon jesienno-zimowy stawia kolejne wyzwania przed zarządcami infrastruktury torowej w zakresie utrzymania bezpiecznej drogi hamowania tramwaju lub pojazdu kolejowego. Jedną z możliwości minimalizacji zagrożeń, które wynikają z trudnych warunków atmosferycznych, jest piasek z wysoką zawartością krzemionki do piasecznic tramwajowych i kolejowych, oferowany przez MMR Group TransComfort.

 

Spadające liście, zalegający śnieg lub wilgotne szyny stanowią istotne zagrożenie poślizgu dla pojazdów szynowych. Na znaczeniu zyskują piasecznice, które sypiąc specjalnie przygotowany piasek, redukują poślizgi i minimalizują ryzyko wypadków. Certyfikowany piasek oferowany przez MMR Group TransComfort, o różnych ziarnistościach (0,4-0,8 mm; 0,8-1,6 mm) i twardości powyżej 6 w skali Mohsa, umożliwia prawidłowe przygotowanie taboru szynowego do sezonu jesienno-zimowego.

 

MMR Group TransComfort zaprasza do współpracy:

Mariusz Kasprowicz

Product Manager, Technical Consultant

+48 661 407 523, mariusz.kasprowicz@mmrgroup.pl

Dostawa 18 000 mb linki CuMg 0,4 (BZ II) do Tramwajów Warszawskich

Dostawa 18 000 mb linki CuMg 0,4 (BZ II) do Tramwajów Warszawskich

MMR Group TransComfort dostarcza do Tramwajów Warszawskich 18 000 mb linek krzemowo-brązowych (CuMg 0,4) o przekrojach 35 mm² i 50 mm². W marcu br. zrealizowano dostawę na 15 500 mb przewodów. Obecnie trwa dostawa kolejnej partii, obejmującej blisko 2 500 mb przewodów.
MMR Group TransComfort na SEALABLE Agent Days 2025

MMR Group TransComfort na SEALABLE Agent Days 2025

W przedostatnim tygodniu maja MMR Group TransComfort miał przyjemność uczestnictwa w międzynarodowym, branżowym spotkaniu Agent Days 2025, organizowanym przez SEALABLE Solutions GmbH w Pradze.
MMR Group TransComfort współorganizatorem Komisji Torowej w Poznaniu

MMR Group TransComfort współorganizatorem Komisji Torowej w Poznaniu

MMR Group TransComfort wspólnie z Izbą Gospodarczą Komunikacji Miejskiej oraz MPK Poznań zorganizował tegoroczną Komisję Torową IGKM w Poznaniu (3-4 kwietnia 2025), która zgromadziła ekspertów i liderów branży tramwajowej z całej Polski. Konferencja była doskonałą okazją do uczczenia jubileuszowego 30-lecia firmy MMR Group.

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi