01.03.2023

Implementacja systemu izolacji przeciwprądowej oraz przeciwdrganiowej RCS® w Warszawie, Szczecinie i Olsztynie

 

Początek 2023 roku to dla MMR Group TransComfort szczególnie intensywny czas. Tylko w styczniu i marcu dostarczy prawie 3000 mtp systemu izolacji przeciwprądowej i przeciwdrganiowej RCS® oraz mat wibroizolacyjnych w zakresie przebudowy torowisk w Warszawie, Szczecinie i Olsztynie.

 

System izolacji przeciwprądowej i przeciwdrganiowej RCS® przewidziany jest dla wszystkich spotykanych lokalizacji i zabudów torów na sieciach torowisk tramwajowych. Głównymi elementami konstrukcji są elastomerowe profile mo­cujące i izolujące szynę oraz węzły ko­twiące o prostej budowie. Profile przyszynowe nie kolidują z żadnym powszechnie znanym i stosowanym przytwierdzeniem szyn.

 

MMR Group TransComfort implementuje system RCS® w Polsce od 2000 roku w największych miastach w Polsce, m.in. w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, na Ślą­sku i w Zagłębiu. Na początku 2023 roku zaplanowano kolejne realizacje:

 

  1. Szczecin, ul. Wojska Polskiego – system RCS® do szyny 60R2, torowisko beton – 511 mtp (wykonawca: STANLED Sp. z o.o.), szczegóły dot. inwestycji:

https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/szczecin-przebudowuje-torowisko-na-placu-zwyciestwa-77232.html

  1. Szczecin, ul. Kolumba – system RCS® i maty wibroizolacyjne do 1 rozjazdu (wykonawca: Grupa ZUE), szczegóły dot. inwestycji:

https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/szczecin-przebudowa-torow-na-kolumba-zmiany-w-ruchu-76687.html

  1. Warszawa, ul. Gagarina – system RCS® do szyny 49E1 wraz z mocowaniem W-Tram, torowisko zielone – 1436 mtp (wykonawca: Balzola Polska Sp. z o.o.), szczegóły dot. inwestycji:

https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/warszawa-pierwszy-tor-na-gagarina-w-trakcie-ukladania-76943.html

  1. Olsztyn – system RCS® do szyny 60R2, torowisko beton – 891 mtp (wykonawca: Trakcja S.A.), szczegóły dot. inwestycji:

https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/olsztyn-pierwsze-tory-na-rozbudowie-sieci-tramwajowej-juz-wiosna-72427.html

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. konstrukcji systemu RCS®, mat wibroizolacyjnych oraz innych rozwiązań dla infrastruktury torowej dostępne są na stronie www.tc.mmrgroup.pl.

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

W dniach 23-24 maja w Warszawie odbyła się Komisja Torowa organizowana przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej oraz Tramwaje Warszawskie. Głównym Partnerem wydarzenia było MMR Group TransComfort. Obrady skupiły się w tym roku na torowiskach zielonych - ich utrzymaniu, projektowaniu i eksploatacji.
Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

W dniach 15-18.05.2024 MMR Group TrasComfort na czele z Mariuszem Zarembą (Deputy Sales Director MMR Group TransComfort, Railway Vehicles OE Infrastructure) wzięło udział w Międzynarodowym Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje, Krakowie, w siedzibie Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

W dniu 04.01.2024 r. (decyzją z dnia 27.10.2023 r.) MMR Group TransComfort, czołowy producent w polskiej branży tramwajowo-kolejowej, uzyskał certyfikat IRIS – Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego, nadawany przez UNIFE (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego).

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi