21.04.2023

Zakończenie remontu torowiska na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Obornickiej we Wrocławiu. Autorska technologia kotwiąca MMR MONO-MASS

 

 

 

Remont przejazdu przez torowisko na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i ul. Obornickiej prowadziło MPK Wrocław wspólnie z MMR Group TransComfort, pod nadzorem Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. MMR Group TransComfort dostarczył technologie w postaci nowoczesnych prefabrykowanych płyt betonowych oraz elastycznie osadzonych i zaizolowanych szyn. W rozwiązaniu zastosowano autorski, innowacyjny produkt służący do kotwienia szyn MMR MONO-MASS.

 

MMR MONO-MASS jest przeznaczony do stosowania jako część systemu przytwierdzenia szyn (część systemu RCS), zarówno podczas wykonywania nowej, jak i remontu już istniejącej konstrukcji torowiska. Produkt posiada bardzo dobre właściwości wypełniające przestrzeń podszynową i przyszynową, nie wpływa negatywnie na podlewkę (np. na jej konsystencję czy rozpływ), jest samoniwelujący i mrozoodporny. MMR MONO-MASS otrzymał już Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

 

MMR Group TransComfort zaprasza do Wrocławia na majową Komisję Torową Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej i MPK Wrocław sp. z o.o. (10-11.05.2023), podczas której przedstawi szczegóły dotyczące MMR MONO-MASS. Mgr inż. Mariusz Zaremba i mgr inż. Marcin Dziewa wygłoszą prelekcję pt. „MMR Group Polska w infrastrukturze tramwajowej. Rail Comfort System w technologii płyt prefabrykowanych”. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania nowego, przełomowego produktu, wśród ekspertów polskiej branży infrastruktury torowej.

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

 

 

gallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-item

15. edycja targów TRAKO za nami – MMR Group TransComfort po raz kolejny z nagrodą!

15. edycja targów TRAKO za nami – MMR Group TransComfort po raz kolejny z nagrodą!

22 września 2023 roku zakończyła się 15. edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO. Targi były doskonałą okazją dla MMR Group TransComfort do aż trzech premier: systemów ostrzegania przed kolizją w pojazdach tramwajowych, autorskiego systemu mocowania szyn MONOLITH (z nagrodą im. prof. J. Podoskiego) oraz osprzętu sieci trakcyjnej.
15. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, 19-22.09.2023

15. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, 19-22.09.2023

MMR Group TransComfort zaprasza na 15. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO. Na stoisku B50 w hali B zaprezentujemy m.in. elementy i systemy dla pojazdów szynowych (kolejowych i tramwajowych), a także elementy i systemy dla infrastruktury tramwajowej i kolejowej.
Eksploatacja obserwowana rozwiązań dla sieci trakcyjnej w MPK Łódź. Instalacja naprężacza sprężynowego oraz izolatorów sekcyjnych.

Eksploatacja obserwowana rozwiązań dla sieci trakcyjnej w MPK Łódź. Instalacja naprężacza sprężynowego oraz izolatorów sekcyjnych.

W nocy z 23 na 24 sierpnia 2023 r. MPK Łódź rozpoczęło eksploatację obserwowaną rozwiązań dla tramwajowej sieci trakcyjnej, dostarczonych przez MMR Group TransComfort. Zakresem prac była instalacja naprężacza sprężynowego T-REX 750 oraz dwóch izolatorów sekcyjnych IS3833.

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi