21.04.2023

Zakończenie remontu torowiska na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Obornickiej we Wrocławiu. Autorska technologia kotwiąca MMR MONO-MASS

 

 

 

Remont przejazdu przez torowisko na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i ul. Obornickiej prowadziło MPK Wrocław wspólnie z MMR Group TransComfort, pod nadzorem Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. MMR Group TransComfort dostarczył technologie w postaci nowoczesnych prefabrykowanych płyt betonowych oraz elastycznie osadzonych i zaizolowanych szyn. W rozwiązaniu zastosowano autorski, innowacyjny produkt służący do kotwienia szyn MMR MONO-MASS.

 

MMR MONO-MASS jest przeznaczony do stosowania jako część systemu przytwierdzenia szyn (część systemu RCS), zarówno podczas wykonywania nowej, jak i remontu już istniejącej konstrukcji torowiska. Produkt posiada bardzo dobre właściwości wypełniające przestrzeń podszynową i przyszynową, nie wpływa negatywnie na podlewkę (np. na jej konsystencję czy rozpływ), jest samoniwelujący i mrozoodporny. MMR MONO-MASS otrzymał już Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

 

MMR Group TransComfort zaprasza do Wrocławia na majową Komisję Torową Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej i MPK Wrocław sp. z o.o. (10-11.05.2023), podczas której przedstawi szczegóły dotyczące MMR MONO-MASS. Mgr inż. Mariusz Zaremba i mgr inż. Marcin Dziewa wygłoszą prelekcję pt. „MMR Group Polska w infrastrukturze tramwajowej. Rail Comfort System w technologii płyt prefabrykowanych”. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania nowego, przełomowego produktu, wśród ekspertów polskiej branży infrastruktury torowej.

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Coordinator

+48 605 231 307

joanna.kosterska@mmrgroup.pl

 

 

gallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-item

Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

W dniach 15-18.05.2024 MMR Group TrasComfort na czele z Mariuszem Zarembą (Deputy Sales Director MMR Group TransComfort, Railway Vehicles OE Infrastructure) wzięło udział w Międzynarodowym Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje, Krakowie, w siedzibie Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

W dniu 04.01.2024 r. (decyzją z dnia 27.10.2023 r.) MMR Group TransComfort, czołowy producent w polskiej branży tramwajowo-kolejowej, uzyskał certyfikat IRIS – Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego, nadawany przez UNIFE (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego).
Dostawa rekordowego silnika elektrycznego marki TATUNG

Dostawa rekordowego silnika elektrycznego marki TATUNG

Z końcem grudnia 2023 roku MMR Group TransComfort dostarczył swojemu kontrahentowi, jednemu z liderów polskiej branży paliwowo-energetycznej, elektryczny silnik marki TATUNG. Silnik jest rekordzistą m.in. pod względem masy – 9350 kg, oraz czasu produkcji – 7 miesięcy.

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi