27.05.2024

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

23-24 maja 2024 MMR Group TransComfort miał przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w obradach Komisji Torowej w Warszawie, na którą zjawił się liczną reprezentacją. Tematyka prezentacji, którą przyjemność wygłosić miał mgr. inż. Mariusz Zaremba, świetnie wpisała się w obszar jakiemu poświęcona była tegoroczna Komisja – Torowiska Zielone – ich utrzymanie, projektowanie i eksploatacja. Wzbudziła niemałe poruszenie i zmobilizowała uczestników do żywej dyskusji.

 

W drugim dniu Konferencji odbyła się wycieczka techniczna po trasie ul. Gagarina (gdzie można zobaczyć nasze realizacje – system RCS i przytwierdzenie W-Tram do torowiska zielonego z szyną 49E1) oraz ul. Kasprzaka (system RCS i przytwierdzenie W-Tram do torowiska zielonego z szyną 49E1 i z szyną 60R2 oraz system RCS z przytwierdzeniami Phoenix zalewane masą MMR MONO-MASS THICK).

 

MMR MONO-MASS jest przeznaczony do stosowania jako część systemu przytwierdzenia szyn (część systemu RCS), zarówno podczas wykonywania nowej, jak i remontu już istniejącej konstrukcji torowiska. Produkt posiada bardzo dobre właściwości wypełniające przestrzeń podszynową i przyszynową, nie wpływa negatywnie na podlewkę (np. na jej konsystencję czy rozpływ), jest samoniwelujący i mrozoodporny. MMR MONO-MASS otrzymał już Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom IGKM oraz Tramwajom Warszawskim za świetnie przygotowaną oprawę merytoryczną.

 

Kontakt:

Maria Krzykowska, Marketing and Public Relations

+48 605 048 013

maria.krzykowska@mmrgroup.pl

www.tc.mmrgroup.pl

gallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-item

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

W dniach 23-24 maja w Warszawie odbyła się Komisja Torowa organizowana przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej oraz Tramwaje Warszawskie. Głównym Partnerem wydarzenia było MMR Group TransComfort. Obrady skupiły się w tym roku na torowiskach zielonych - ich utrzymaniu, projektowaniu i eksploatacji.
Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

W dniach 15-18.05.2024 MMR Group TrasComfort na czele z Mariuszem Zarembą (Deputy Sales Director MMR Group TransComfort, Railway Vehicles OE Infrastructure) wzięło udział w Międzynarodowym Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje, Krakowie, w siedzibie Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

W dniu 04.01.2024 r. (decyzją z dnia 27.10.2023 r.) MMR Group TransComfort, czołowy producent w polskiej branży tramwajowo-kolejowej, uzyskał certyfikat IRIS – Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego, nadawany przez UNIFE (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego).

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi