17.11.2023

MMR Group TransComfort na Komisji Zasilania IGKM

16 i 17 listopada 2023 r. MMR Group TransComfort uczestniczył w Komisji Zasilania, organizowanej przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej w Warszawie. Podczas obrad oraz prelekcji sponsorskiej zaprezentował nowoczesne rozwiązania dla sieci trakcyjnej, w tym wysięgniki trakcyjne i tunelowe, naprężacze T-REX, izolatory sekcyjne czy rozdzielnice.

 

Komisja Zasilania IGKM zgromadziła ekspertów z branży elektroenergetycznej związanej z komunikacją tramwajową, ale także trolejbusami i metrem. Tegorocznymi zagadnieniami obrad było m.in. zarządzanie infrastrukturą energetyczną, sposoby oszczędzania zużycia energii elektrycznej, obniżanie kosztów ponoszonych na energię elektryczną czybezpieczne i kompleksowe rozwiązania z zakresu miejskiej sieci trakcyjnej.

 

MMR Group TransComfort był jednym ze sponsorów tegorocznej Komisji Zasilania. Zaprezentował rozwiązania techniczne dla sieci trakcyjnych 3kV DC oraz 2x25kV AC (koleje dużych prędkości, koleje tradycyjne, zabudowy w tunelach i niestandardowe), sieci tramwajowych i trolejbusowych. Product Manager MMR Group TransComfort – Adam Mianowski – wygłosił prelekcję pt. „Kompleksowe rozwiązania osprzętu miejskiej sieci trakcyjnej – budowa, modernizacja i utrzymanie”. Jej głównym punktem była współpraca z włoską grupą Bonomi, która obsługuje ponad 15 zarządców infrastruktury głównie z Europy oraz zainstalowała wysięgniki i osprzęt własnej produkcji już na ponad 25 tys. km torów.

 

MMR Group TransComfort dziękuje za profesjonalne spotkanie i zaprasza do kontaktu w kwestii nowoczesnych rozwiązań dla sieci trakcyjnej.

 

 

Kontakt:

Adam Mianowski, Product Manager

+48 695 119 105

adam.mianowski@mmrgroup.pl

gallery-itemgallery-itemgallery-item

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

W dniach 23-24 maja w Warszawie odbyła się Komisja Torowa organizowana przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej oraz Tramwaje Warszawskie. Głównym Partnerem wydarzenia było MMR Group TransComfort. Obrady skupiły się w tym roku na torowiskach zielonych - ich utrzymaniu, projektowaniu i eksploatacji.
Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

W dniach 15-18.05.2024 MMR Group TrasComfort na czele z Mariuszem Zarembą (Deputy Sales Director MMR Group TransComfort, Railway Vehicles OE Infrastructure) wzięło udział w Międzynarodowym Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje, Krakowie, w siedzibie Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

MMR Group TransComfort otrzymał certyfikację IRIS potwierdzającą najwyższe standardy jakości

W dniu 04.01.2024 r. (decyzją z dnia 27.10.2023 r.) MMR Group TransComfort, czołowy producent w polskiej branży tramwajowo-kolejowej, uzyskał certyfikat IRIS – Międzynarodowy Standard dla Przemysłu Kolejowego, nadawany przez UNIFE (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego).

Skontaktuj się z nami

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi